Opis przebiegu spotkania
Wiele osób stoi obecnie przed potrzebą wymiany domowego źródła ciepła. Niepewne pod każdym względem czasy utrudniają podjęcie racjonalnej decyzji. Ustawowe przepisy narzucają terminy oraz warunki techniczne i środowiskowe. Nakładają na właścicieli posesji nowe, wcześniej nie istniejące obowiązki (jak choćby rejestrację w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków). Duże, trudne do przewidzenia wahania cen nie ułatwiają wyboru paliwa a w konsekwencji rodzaju kotła. Jak w takiej sytuacji przewidzieć koszty eksploatacji i to z wieloletnim wyprzedzeniem. A co z kosztami samej instalacji. Czy można je obniżyć a jeśli tak to w jaki sposób. Co tak naprawdę kryje się pod nazwami takich programów jak „Czyste Powietrze”, „Moje Ciepło”, „Mój Prąd”. Czym jest ulga termomodernizacyjna i jak z niej skorzystać.
Wiele pytań…
Odpowiedzi znajdą Państwo na spotkaniu które:
Wspólnie poszukamy najkorzystniejszych rozwiązań pozwalających zaspokoić Państwa potrzeby.
Wskażemy najważniejsze zalety ale też wady kotłów na węgiel, drewno, ekogroszek, pellet, olej i gaz. Kotłów zgazowujących drewno i tych zasilanych energią elektryczną. Omówimy pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii...
a później…
Po domowej burzy mózgów podejmują Państwo decyzję, wybierając jedno z wielu potencjalnych rozwiązań, a my gotowi będziemy je zrealizować.
Opis zakresu realizacji
Zajmujemy się sprzedażą, dowozem, instalacją, rozbudową, wymianą i serwisowaniem:
Opis możliwości finansowania
Finansowanie zewnętrzne nie tylko ułatwia ale bardzo często po prostu umożliwia zakup wybranego systemu. Dotacje, ulgi, tanie kredyty, jest wiele możliwości. Pomożemy z nich skorzystać. Wypełnimy wnioski.
Sprawdzimy czy w Twoim wypadku możliwa jest opcja ZERO
Opcja ZERO – wszystkie środki potrzebne na inwestycje pozyskujemy ze źródeł zewnętrznych. W pierwszej kolejności z bezzwrotnych państwowych dotacji (nawet do 100% kosztów kwalifikowanych), uzupełniając je w miarę potrzeb, pieniędzmi z celowego, przez co taniego, kredytu przeznaczonego wyłącznie na finansowanie OZE. (niezbędny brak wpisu do BIK i zdolność kredytowa właściciela posesji)
Alior Bank SA, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy, KRS: 0000305178, REGON: 141387142, NIP: 1070010731, kapitał zakładowy: 1 305 539 910 zł (opłacony w całości).
EKORATY to
kredyt ratalny, przeznaczony na finansowanie zakupu urządzeń i instalacji
mających na celu ograniczanie zużycia energii, produkcję energii odnawialnej i
ograniczanie zanieczyszczenia środowiska w gospodarstwie domowym.
W miesięcznych ratach możesz zapłacić m.in. za:
Zalety kredytu ratalnego EKORATY:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi około 10%. Bank uzależnia decyzję o udzieleniu kredytu ratalnego od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej klienta. Pełna informacja o kredycie, opłatach i prowizjach jest dostępna u sprzedawców pośredniczących w zawieraniu umów.